Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz CLA 200

€15,800
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka πŸ‘‰ Mercedes Benz
Modeli πŸ‘‰ CLA 200 CDI
Viti πŸ‘‰ 2015
Motorr πŸ‘‰ 2146 CC
Kambio πŸ‘‰ Automat
Kilometra πŸ‘‰ 194.000 km
CmimiπŸ‘‰15.800 € Diskutueshem
Opsionet shtese :
Sensor parkimi βœ…
Kamer parkimi βœ…
Start&Stop (fiket dhe ndizet ne trafik ECO βœ…
Sedile elektrike fryrje&shfryrje memorie βœ…
Sedile me ngrohje βœ…
Sallon Lekure βœ…
Panorama βœ…
Cruise control βœ…
Lane keeping assist βœ…
Full Led lights & Bi Xenon βœ…
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 January 2024
Support Ukraine