Report This Ad!
Bookmark This

2006' Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz

€6,600Neg
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 2
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 3
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 4
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 5
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 6
 • 2006 Mercedes-Benz C-Class C230 Benzine/Gaz in Tirane, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Previous owners: 2
Mileage: 188000 km
Power: 201 hp
Displacement: 2496 cc
Fuel: Natural Gas
Transmission: Automatic, 6 gears
Exterior color: Black
Emission class: Euro 4
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Tinted Windows, Cruise Control, Rear Air Conditioning
Exterior: Sun/Moon Roof, Premium Wheels, Fog lamps
Safety: Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Signal Mirrors, Traction Control
Electronics: Alarm, Bluetooth, AM/FM Radio, CD Player, Bluetooth, Trip/Mileage Computer
In credit

C230 V6 Benzine/Gaz ( Impiant I sapo montuar me vlere €800)
188000 kilometra origjinale me te drejte kontrolli
Goma te reja
Tambure me ajrim & ferrota te reja
Vaj dhe filtra te sapo ndruara
Filter condicioneri I sapo ndruar
Drritat te gjitha full led
Look amg
Marmite zhurmuse amg te fabrikes
Sapo ardhur nga Amerika
Ngjyre e zeze jashte
Lekure e zeze brenda dhe shume e paster
Timon multifunksional
CD/Radio/Bluetooth
Ac funksional
Heat Funksional
Xhama te zinj para mbrapa me license per 5 vite
E targuar deri ne Prill 2022
Makina ska asnje nevoje sherbimi
Shitet per arsyeje emigrimi
Te interesuarit te kontaktojn me mesazh ose telefon vetem telefonata serioze 0696175375 cmimi I diskutueshem nga afer.

 • 069Show phone
 • Den Doda
 • Tirane
 • 1 August 2021