Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz C-Class

€13,500
2013' Mercedes-Benz C-Class photo #1
2013' Mercedes-Benz C-Class photo #2
2013' Mercedes-Benz C-Class photo #3
2013' Mercedes-Benz C-Class photo #4
2013' Mercedes-Benz C-Class photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 118000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Benz C Class Facelift viti 2013, full option, automat, 220 CDI, navi, 13500 €
Shitet Benz C Class Facelift viti 2013, full option, 220 CDI, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 118.000 km origjinale te verifikueshme, kompjuter bordi, klima, navigator, limitator shpejtesie, feneret ILS (Intelligent Light System), kamer parkimi, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED, baxha xhami, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me memorie dhe ngrohje, disqe çerkin lega të kromuar 18" , gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro.

  • 069Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 5 May 2023
Support Ukraine