Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C-Class

€10,700
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 155000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 155.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, navi, CD, DVD, kart memorie, sport/comfort, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, drita inteligjente, sensor shiu, pasqyra dallëndyshe me palosje, baxha, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 10.700€
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 13 April 2022