Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C-Class

€5,800
5 photos
Mileage: 2000 km
Displacement: 2997 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Makina eshte super gjendje me gjithe sherbimet e kryera dhe ska nevoje per asnje sherbim.

  • 067Show phone
  • Blerim
  • Tirane
  • 11 March 2022