Report This Ad!
Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C-Class

€4,300
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 2
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 3
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 4
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 5
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 6
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 7
Sold
1 month ago
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 240000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: C180 Kompressor
✔ Viti: 2005
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 240000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: I sapoardhur nga Gjermania, Motor 1.8 benzine (behet me gaz 100%), sedilje me ngrohje dhe elektrike, sensor shiu, dritash, pilot automatik, baxha xhami, pasqyra elektrike dhe me palosje, navigator i madh
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 4.300€
✔ Telefon: +355692497771