Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C-Class

€3,200
Report This Ad!
  • 2005 Mercedes-Benz C-Class in Tirane, Albania
Mileage: 290000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Viti: 2000
Kilometrat: 290000km
Kambio: Automatike (Tronik)
Cmimi: 3200 euro (I DISKUTUESHEM)
Vendodhja: Tirane
Opsione shtese: Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike me liber sherbimesh origjinale
Taksa ,Kolaudim dhe Siguracion deri ne Shkurt 2021.
Model Elegance e vitit 2000.
Motorr 2.0 nafte.
Tapiceria ne gjendje te mire.

  • 069Show phone
  • Ferdi
  • Tirane
  • 2 October 2020