Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 320

€8,800
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

8800€ MERCEDES BENZ C320 DIZEL (jo taks luksi).MAKINA ESHTE 4-matic.MAKINA ESHTE VITI 2009 POR KA LUK AMG ORIGJINAL TE 2013 DHE KA 195 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR CD BAGAZHJER 6 CD .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SERDILE ME NGROHJE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18AMG ORIGJINAL TE FABRIKES .TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DER NE QESHOR 2022 MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—-AUTO EUROPA 001—-VIBER—WHATSSAP

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2022