2016' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2016' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2016' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2016' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2016' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2016' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos

2016' Mercedes-Benz C 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€19,999
Published 29 May 2024ID: HuZJ4K

Information from the owner

Age: 8 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2016' Mercedes-Benz C 300

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG
Makina sapo ka ardhur nga kanadaja
🔻•Motor benzine cgi i pershtatshem per impiantt
🔻•Kamio automatike 8G
🔻•Sistem Eco, Comfort, Sport, Sport+, Individual
🔻•Viti prodhimi2016
🔻.Baxho xhami panoramik me hapje
🔻•Kamer 360 grad
🔻•Keyless go fiket ndizet me buton
🔻•Sendile me memore elektrike
🔻•Sendile me ngrohie
🔻•Sendile lekure bezhe
🔻•Bagazhi mbyllet me buton
🔻•Ambient light color
🔻•Navi system, bluetooth, dvd player, mp3 player
🔻•Feneret xeno bi xeno & led
🔻•Pasqyrat me palosje me ngrohje kundra diellit
🔻•Klima dixhitale
🔻•Disget Amg origjinale
🔻•Goma 4 stinet
🔻•Kilometra 180.000 km originale
🔻•Blind spot assist trekendesha ne pasqvre
🔻.Timon elektrik me levizie poshte dhe lart
🔻•Timon me Ngrohje
🔸Konsumi:
🔹Autostrad : 6.0 l/100 km
🔹Kombinuar : 8.1 l/100 km
🔹Qytet : 8.9 l/100 km
▪️Lenda djegese : Benzine
➡️Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte
I diskutushem

Support Ukraine