Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz C 300

€11,700
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte ne super gjendje e ardhur nga Amerika 2muaj me perpara. Makina eshte me look AMG e bere update ne CT, USA. Makina eshte e pajisur me letra shqiptare per 1 vite, Eshte Full Opsion me tavan xhami, kamera dhe sensor parkimi, sendilje me ngrohje etj. Gjendja mekanike dhe xhenerike eshte shume e mire t gjitha sherbimet n USA i jan bere te Herb Chambers.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 June 2022
Support Ukraine