Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€11,000
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet benzi i sapoardhur nga Amerika.Targuar per here te pare ne 27 dhjetor.Makina eshte full opsion,motorr 3.0 v6 i thjeshte shume i pershtatshem per impiant gazi.
-Look amg origjinal
-Tavan i zi,panoram
-Kambio 7g tronic
-Dritat full led para,inteligjente
-Drive assist
-123000 milje
-Gomat 17 bridgestone 100% te reja.
-Keyless Go
-Liber sherbimesh ne amerike.
Makina nuk ka nevoje per asgje.Shitet me targa dhe siguracion te paguara per 1 vit 11000€.0683193526

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 6 February 2023
Support Ukraine