Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

- Facelift look AMG
- Model 2012
- 300 benzine (pa taks luksi)
- 231 hp
- Ngjyra blu
- 230.000 km origjinale shoqeruar me CARFAX historikun e mjetit
- Automat 7G Tronic E/S
- 4 marmita me xhurme AMG
- Disqe 19” AMG me vlere 1800€ + nje pale goma dimerore me gjithe disqe 17”
- Bisht bagazhi
- Panoramike
- Xhama te zi para/mbrapa me leje 5 per vjet
- Full led para/mbrapa
- Bixenon me direxione
- Sensore parkimi para/mbrapa
- Sensor shiu/drite
- Kamera mbrapa
- Ndenjse me ngrohje
- Interiori lekure
- Pilot automatik
- Impiant muzike HARMAN/KARDON
- Park assist
- Line assist
- Blind spot
- HOLD Function ( Ju lejon të hiqni kemben nga frena ndersa qendroni te ndaluar ne semafor ose në bllokim trafiku )
- Sendilje elektrike
- Klimatronic AC bizonale
- Cd/Bluetooth/Aux/Sd
- Navigator
- Pasqyra me palosje
- Tapiceri e bardh
- 2 🔑
- Importuar personalisht para 1 viti dhe perdorur shume pak ne shqiperi perdoret vetem me benzine por mund te instalohet impiant gazi 100%, te gjitha sherbimet e bera mjeti nuk ka nevoje per asgje, dokumenta te paguara deri ne fund te Dhjetorit, kolaudim 2 vjet
- Shitet per arsye mos perdorimi
⛔️ Nuk nderrohet⛔️

  • +30Show phone
  • Korce
  • 18 October 2023
Support Ukraine