Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€9,800
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🚗SHITET MERCEDES BENZ C300 4 MATIC FULL
BENZINE IDEALE PER IMPIANT GAZI
-LOOk AMG
-BAXHA XHAMI,NAVI MADH,DVD
-VITI 2012 AUTOMAT 240 MI KM
-KAMER PARKIMI SISTEM HOLD
-SENDILE ME NGROHJE,MEMORIE DHE FRYRJE
-KOMANDA TIMON
-KLIMA BIZONALE PASQYR ANTIVERBUSE
-DRITA AUTOMATIKE SENSOR SHIU DRITE ETJ,
-LIMITATOR
E gatshme per cdo lloj prove

CMIMI-9800€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 24 March 2024
Support Ukraine