Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina esht ne gjendje shum te mir me dogan te paguar dhe ska nevoj per asnje lloj shërbimi.per me shum

  • 069Show phone
  • Fier
  • 24 May 2023
Support Ukraine