2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz C 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€11,000
Published 22 June 2024ID: KZcnyM

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz C 300

Mercedez Benz C300 4 Matic
Viti: 2012
Karburanti: Benzin
Kilometra: 206.000
Makine personale shume e paster me full sherbime si me poshte:
Vaj + filtra, antifriz
Bateri e re
Armotizator perpara kit te reja
Semiakse te reja
Kembe motorri dhe kemb kambio te reja
Goma te reja + Disqet
Çmimi: 11000€ i padiskutueshem

Support Ukraine