Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€11,000
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet mercedes benz c 300 4 matic amg line i vitit 2012.
Makina eshte full opsion sendilje lekure te zeza tavan panoramik i zi.Drive assist,kambio automatike,navigator.Keyless go,dritat xenon,led inteligjente kthehen sipas kthesave dhe dritat e gjata automatike.Makina ka motorr te thjeshte v6 3.0 benzin i pershtatshem per impiant.Ka 190 mij kilometra.Gomat i ka te reja.Makina shitet me targe dhe siguracion per 1 vit.

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 18 February 2023
Support Ukraine