Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€11,900
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes-Benz C300 4Matic LOOK AMG/// (origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit , buton START , hapje mbyllje me gisht , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita kseno bi kseno , disqe alumini ,, ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , sensor parkimi , kamer parkimi , klima bizonale , tavan xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja Cmimi –11.900€ I Diskutueshem ose nderrohet Cel---Viber—WhatsAp— Facebook—Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 March 2022