2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz C 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,300
Published 6 June 2024ID: 0YF4Op

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz C 300


•AMG styling packet
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Kambjo Automatike
•Me 214,800 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor
•Stopa me pika led
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Sistem muzike HARMAN/KARDON
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
•Kamer parkimi
•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur

📂Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

(Tel & WhatsApp)⁣

💶 10.300€(i diskutueshem)

📍Durres

Support Ukraine