Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€9,999
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Expired
11 months ago
Age: 12 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet C 300 4-Matic ,2011 model me impiant gazi modeli Stag instaluar tek Eltoni ne vleren 1,000 .
Makina eshte blere ne ankand,jo nga tregtari , ne New York me 132,258 km(e konfirmuar ne Carfax, dhe shoqeruar me faturen e blerjes,fat transporti,zhdoganimi).Aktualisht ka 151,200 km ,baxha ,sallon lekure, sediljet elektrike + ngrohje.
Makina shite ne vleren 9,999 i diskutueshem.Nr kontakti 068 60 72 673,vetem whats up.

Support Ukraine