Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€8,200
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

C 300 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE
CMIMI: 8.200€ I DISKUTUSHEM

LOOK AMG FABRIKE
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
BAXHA XHAMI
3.0 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
PA TAKS LUKSI
4matic 4x4
VITI 2011
SENSOR PARKIMI
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE+MEMORJE
NGJYRA E BARDHE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
XHAMI BALLOR FOTOKROMATIK
KONDICIONER/KLIMA
BLACK/WHITE PACKET
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 15 November 2023
Support Ukraine