Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€8,700
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

•AMG styling packet
•Viti 2011
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Full Option⁣
•Navi madh
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 188,430 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.Ke mekaniku juaj i besuar
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 20’ REVOLUTION RACING me vlere 800$
•Goma te reja 100%
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
⁣Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.
8,700€ (i diskutueshem)
Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 6 February 2023
Support Ukraine