Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€8,500
5 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, kamera dhe sensor parkimi, navi i madh, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, drita inteligjente, sensor shiu, pasqyra dallëndyshe me palosje, baxha, etj.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 15 March 2022