Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 300

€7,300
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet
MERCEDES-BENZ C 300 4MATIC
Modeli Avangarde, AMG look fabrike
Motorri C300 V6
Benzin ( behet me gaz 100% )
Modeli Amerikan
4MATIC
Viti: 2009-2010
Kilometra 204.000
Origjinale
Kambio: Automatic 7G , C/S/M
Navigator Radio CD/MP3
AUX/ BLUETUTH
Serdile me memorie elektike me ngrohje
Fener xeno bi xeno orogjinal
Pilot automatic
Pasqyra me palosje
Ngjyra gri shume e paster
Xhama te zi
Disqe 17” origjinal me goma 90%
E sapo ardhur me dogane te paguar
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Motorrike dhe gjenerike
Gjitha sherbimet e bera
7500€ cmimi i
Diskutushem
JO NDERRIME

Support Ukraine