Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 300

€8,300
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET OKAZION 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

•AMG Styling Package
•Viti 2010
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 188,988 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe AMG 18’te gjera mbrapa
•Amortizator Sportiv⁣
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Pasqyra dhe Sendilje elektrike
•Interiori Lekure origjinale Black
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje elektrike me ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj

Makina eshte me Motorrin V6 300 175Kw/225HP i vendoset 100% impiant gazi.Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Targimi dhurat nga kompania.

Tel & WhatsApp)

8,300€ (I diskutueshëm )⁣ ⁣
Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 April 2023
Support Ukraine