Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 300

€9,200
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

⚜️SHITET MERCEDES BENZ C300 Benzin⚜️
C Class C 300
Viti 2010
Look 63 AMG 2013 Fabrike!
Transmission Automatic + - tronike
Karburanti - Benzine
I Pershtatshem 100% Per Impjant Gazi
Ngjyra e Bardhe me Perl , i Vecante!
Mercedes-Benz 204 : Shitet C Class Amg Fabrike , Super i paster dhe me detaje
I vecante ne versionin Cclass !
Amortizatore sportive!
Pasqyra me aspirim sprot
Goma te reja 2023 !
Disqe AMG
Timon 3
Options:
Navi, Bluetooth, aux, baxho xhami, Tel, ETJ…
Tapiceri e paster lekure Bezh
Sedilje Ekektrike / Confort!
Full servis Cdo Sherbim I Bom Vaj Filtra Ferrota Tambure Cdo Makina esht Ne gjendje Perfekte!
Super gendje estetike motorike
❗️Nderrohet Me Foristrad ❗️
💶Cmimi: 9.200€ I Diskutushem!

  • 069Show phone
  • Durres
  • 21 November 2023
Support Ukraine