Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 300

€8,700
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz C300 Automat
Benzin Gaz
Impianti Gazit I sapo Monduar me Garanci 3 Vjet
Viti 2009
I Sapo Ardhur Vetem Me Dogan
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Sherbime Te Bera
Mundesi Nderrimi
Cmimi i Diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 2 March 2023
Support Ukraine