Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 280

€5,400
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz C 280 in Durres, Albania
Body: Sedan
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet C klass viti 2007 4matic i sapoardhur nga amerika me dogan te paguar gati per targa , me super gjendje! Motor 3.0 pa taks luksi me 231hp, 4x4, full option ne llojin e vet! Ngjyra e zez pa asnje gervishje, tapiceria lekur bezh shum e paster me rimeso druri, disqe sport edition R17 te gjer mbrapa me goma 90% te reja! Makina ka 133 mij milje! Xhamat e pasem te zinj, perde origjinale te makines, sediljet perpara elektrike me memorie dhe me ngrohje, timon me pozicion elektrik, baxha, tempomat, sensor shiu, sensor dritash! Me te gjitha sherbimet e kryera! E gatshme per cdo kontrroll! Cmimi 5,400Euro i diskutueshem! Mundesi ndrrimi! Cel: 0698867755

  • 069Show phone
  • Durres
  • 22 December 2020