Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Mercedes-Benz C 250

€23,000
2016' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2016' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2016' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2016' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2016' Mercedes-Benz C 250 photo #5
5 photos
Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

MERCEDES-BENZ C 250 CDI ///AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO DISTRONIC FULL OPTIONS -16
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-NIGHTPACKET
-VITI 2016
-202.000 Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA MERCEDES-BENZ+ 1 PRONAR TE VETEM )
-4 MATIC
-KAMERA SENSOR 360 Grade
-EURO 6 TECHNOLOGY
-ECO SYSTEM START/STOP
-FABRIKE AMG PACKET & BODYKIT
-SPORTPAKET ///AMG EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC MARSHET NE TIMON F1
-BAXHO PANORAMIKE XHAMI
-PEDALE AMG
-SYSTEM COMFORT AND SPORT +
-DISTANCE DISPLAY
- SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE ⚠️)
-ATTENTION ASSIST
-AUTO HOLD
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH Mercedes-Benz -TELEFON MERCEDES -BENZ
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-Tapiceri AMG SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
-TIMON AMG MEMORY +NGROHJE
- SEDILJET ME NGROHJE PARA + MEMORY
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 18 inches te Markes `` MERCEDES-BENZ AMG”
-Goma të sapovendosura (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 December 2023
Support Ukraine