Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 250

€11,500
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

2012 Mercedes Benz c250 AMG sport package
Motorri 1.8 blu efficient shume ekonomik
Km 130.000
Kamio automatic.
Makina eshte ne gjendje shume te mire ,motorrike dhe xhenerike
Me liber sherbimi
Sherbimet te bera te gjitha ne kohe
Cmimi :11.500 shume pak vend per diskutim.
Per me teper informacion mund te me kontaktoni

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 25 January 2024
Support Ukraine