Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 250

€10,500
6 photos
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes-Benz C250 Benzin 4Matic LOOK AMG/// (origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2012 me 174.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike , sendilje me ngrohje , disqe alumini , goma te reja , ekran t madh , cd player , sensor dritash , klima bizonale , baxha xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja Cmimi –10.500 I Diskutueshem ose nderrohet Cel---Viber—WhatsAp— Facebook—Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 March 2022