Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 250

€9,900
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet c250 cdi 4 matic nafte viti 2012 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Makina eshte blere ne privat e targuar dhe eshte crregjistruar nga zvicra diten e blerjes ne 25 janar 2023. Liber sherbimesh te gjitha tek mercedes. 190 mije km origjinale. 2 Celsa origjinale te fabrikes. Nuk i mungon asnje lloj opsioni.
- 4 matic
- look amg brenda+ jashte fabrike
- Marsha ne timon F1
- Sistem eco ( fiket ne semafor)
- Navigator te madh me hartat e perditesuara 2023.
- Bluetooth + usb
- Xenon+ bixenon fabrike
- Tavan panoramik
- 4 goma Barum te vitit 2021 ne gjendje 90%
- Frena version amg
- Drita me levizje sipas timonit
- Sedilje Amg
Shum ekonomike ne konsum. E gatshme per cfaredo lloj kontrolli nga ana e bleresit. Cmimi i padiskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 February 2023
Support Ukraine