Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 250

€5,450
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 250 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe ekonomile.km jane origjinale.makina esht e sapoardhur nga zvicra dhe eshte shume e mbajtur per me shume info

  • 069Show phone
  • Fier
  • 20 October 2023
Support Ukraine