Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 230

€7,500
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania - 2
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania - 3
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania - 4
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania - 5
  • 2009 Mercedes-Benz C 230 in Elbasan, Albania - 6
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 230 4MATIC . . .VITI 2009 . . KAMIO AUTOMAT . .LENDA BENZINE GAS . FUQIA MOTORRIT 230 . .ME TARGA SHQIPTARE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA . . 256 880 KM . ..MAKINA ESHTE FULL OPSION . .XHAMAT ME LEJE PER 5 VJET . .NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TE GJITHA . . SHERBIMET E BERA NE KOHE TE GJITHA . . MUNDESI FINANCIMI NOA BANK . . .CMIMI 7 500 EURO!!!

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 12 January 2022