Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 230

€7,300
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

7300€ MERCEDES BENZ C230 BENZIN ideale per gaz.MAKINA ESHTE 4-matic.MAKINA ESHTE VITI 2010 DHE KA 245 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR CD BAGAZHJER 6 CD .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SERDILE ME NGROHJE.BAXHA XHAMI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 17 AMG ORIGJINAL TE FABRIKES .ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHT E PA PERDORUR NE SHIPRI MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—- AUTO EUROPA 001 —-VIBER—WHATSSAP—

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2022