Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 230

€5,500
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 230 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 19 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

💥MERCEDES BENC C230 KOMPRESOR
➖Viti 2005
➖ Xhama te zinj mbrapa me leje per 10 vjet
➖ Sensor parkimi para dhe mbrapa original
➖impjant muzike shum i mire
➖ drita led dhe te shkurtra dhe te gjata
➖Kambio automatike ne gjendje perfekte
➖Interiori Lekur e zez shum e paster
➖Sendilje lekure me levizje dhe me ngroje
➖Motorr 1.8 benzin gaz impjanti i sapo montuar me 3 vjet garanci
➖280.000kM te certifikuara dhe te kontrolluara nga SGS
➖am/fm/cd/
➖tambure me freskim
➖timon 3 lekure
➖ goma 90%
➖disje r17 amg
➖pilot atomat
Model sport edition
Makina eshte ne gjendje perfekte sherbimet e bera vaj filtra te sapo ndruar letrat jane prer kualidimi per 2 vjet makina sapo ka ardhur nga jasht. Cmimi i diskutueshem ose nderrohet me makine me te vogel

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 August 2023
Support Ukraine