Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Mercedes-Benz C 220

€22,500
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet c clas 220 diesel,km 160.000 origjinale, gjendja e makines perfekte, konsum shume ekonomik dhe shume e shpejt, posedon full opsion, xhama te zinj para mbrapa me leje, shume e paster nga ana vizuale. E sapo targuar, Vetem tel serioze flm.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 October 2023
Support Ukraine