Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Mercedes-Benz C 220

€20,700
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2016' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes C220 Cdi i vitit 2016. Me letra te paguara dhe gjendje fabrike. Makina spo ben as 1 vite qe ka ardhe nga gjermania dhe cdo sherbim i kryer ne kohe. Sherbimet e fundit i jane bere para 2 javeve te mercedesi ne tirane.
Ful ne versionin e saj edhe look amg e ka fabrike. Sic i shikoni edhe fotot e makines. Eshte makine personale per me shume info me kontaktoni.
Ju Faleminderit!

  • 069Show phone
  • Fier
  • 30 December 2023
Support Ukraine