Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz C 220

€18,500
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Benz - C220 Nafte 2015✔️
✅18.500€
✔️156.000km
✔️E sapoardhur Me dogan te paguar
✔️Start/Stop(Ndezje me buton)
✔️hapet mbyllet me shenje gishti te dera
✔️❌Trekendsha te pasqyrat
✔️Distronic (Frenon vet kur ka rrezik para)
✔️Tregon kilometrat te xhami
✔️Tavan panoramik
✔️Navigator i madh
✔️Sendiljet Mershini me ngrohje me memorje te portat
✔️Marshe ne Timon F1 + -
✔️Eco (Fiket ndizet ne semafor)
✔️Kamera Parkimi+Sensor Parkimi para/mbrapa
✔️Feneret stopat full led
✔️Pasqyrat Elektrike
✔️Gomat e reja
.....Etj
(Makina eshte ne gjendje perfekte 0 difekt)
(Super e paster brenda dhe jashte)
(Mundesi ndririmi me makin me te vogel + diferencen nga ju)

  • 069Show phone
  • Durres
  • 22 March 2024
Support Ukraine