Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 220

€11,000
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-Benz C KLASSE C220 CDI DIESEL BLUEFFICENCY SPORT PAKET LOOK //AMG// VITI 2012 Full Option KAMIO AUTOMATIKE(TIP-GTRONIC) NAVIGATOR SATELITOR MP3 KLIMA ME 2 ZONA Dritat Bi-Xenon +led lights SENSOR PARKIMI PDC +Kamera Parkimi Tavan xhami Panoramik 10 AIR BAG ABS ESP ASR PILOT AUTOMATIK 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER NDEZJE ME GISHT DHE Fikje ne moment trafiku sediljet lekure me memorje dhe me ngrohje ME 214583 Km origjinale pasqyrat elektrike dhe me palosje Me 4 goma 90% te reja makina është ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar cmimi 11.000€ i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 2 February 2024
Support Ukraine