Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 220

€12,300
Report This Ad!
  • 2011 Mercedes-Benz C 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-Benz C220 CDI , Viti Prodhimit 2011 ,Km: 191.000 , sallon cope , sedilje elektrike ,klima tronik , sensor parkimi , hapje mbyllje qendrore ,eco , cd player , ekran t madh ,fener kseno bi kseno , stopa me led , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , disqe alumini , sensor dritash , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 12.300 Euro I diskutueshem Cel—0682036363—Viber—WhatsApp Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 December 2020