2011' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos

2011' Mercedes-Benz C 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,499
Published 1 June 2024ID: 8xs38I

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Mercedes-Benz C 220

Mirdita , shes makinen time te cilen e kame importuar vete prej nje viti nga Gjermania , makina eshte ne gjendje te shime korrekte motorikw dhe xhenerike , te gjitha sherbimet e kryera , me taksa te paguara per nje vite dhe kolaudime per dy vjet , sic shikohet edhe ne foto makina eshte me te gjitha opsionet , e vetja arsyje qe e shes makinen eshte sepse e kame sevendesur me nje model me te ri , e gacme per cdo kontrroll nga ana juaj , ju faleminderit , makina ka
Motorr 2143 cc me 170kf
Kambio automatike me 7 shpejtesi
Fener inteligjent bi -xenon
Drritat e gjata automatike
Sensor parkimi
Navikator sistem
Karikator me 6 cd
Aux tel blututh cd usb voice
Klima bi zone
Ngrohese sendiljesh para
Kompjuter bordi
Timon me komanda
Pasqyra me palosje
Pasqyra me ngrohje
Tapiceri lekure dhe cope sh komode
Disqe 17 avantgarde me goma te mira
Drrita led para/mbrapa
Dy celsa posedon makina
Liber servisi
Abs esp srs element sigurie
Eco sistem fikje /nezje semafor
Kroskot me rimeso karboni
E gacme per cdo prove ju faleminderit
Cmim i negocjushem

Support Ukraine