Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 220

€8,800
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Mercedes C Clas 220 Nafte. Kamjo Automatike. Avangard. Blue Efficiency.Me Dagane te Paguar. Navigator i Madh. DVD.Kart Memorje.Bluetooth.Dritat Xenon. Fenerat me Larje. Pasqyrat Elektrike me Palosje. Pasqyrat Ativerbuese ndaj Dritave. Sediljet me Ngrohje. Gjusem Lekur, Gjysem Rob. Ganxh Rimorqimi Elektrike me Palosje. 188.000 Km Origjinale me Garanci. Servisi i Fundit e Fundit jane nderuar Vajrat Filtrat. Vaji i Kamjos. Kembet e Motorit. Tamburot te Katerta me gjith Ferotat. Keto jan nderuar ne Gjermani ne 1789.000 Km. Mund ta Kontrolloni dhe te Mercedesi. Makina esht Shum e Paster ska asnj Gervishtje , gjithashtu as gjen me te vogel te lyer. 1 Pronar. Makine Garazhdi. Gati per çdo lloj Prove. Çmimi pak i Diskutushem!!

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 20 January 2021