Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 220

€8,600
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania
Body: Sedan
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Mercedes C Clas 220 Nafte Viti 2010. Blue Efficyenci. Avangard. Kamjo Automatike. Me Dogane. Navigator i Madh. Dritat Xenon. Pasqyrat me Palosje. 188.000 km Origjinale te Çertifikuara. Kembet e Motorit /Kemba e Kamjos/ Vaji Filtrat jane nderuar ne 187.340 Kilometra ne Gjermani. Frenat dhe Diskofrenat te Katerta te Reja.E porsa ardhur nga Gjermania. Mund ta Kontrolloni tek Mekaniku juaj. Nuk bej nderim!!!!

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 15 December 2020