Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 220

€9,700
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

MB C 250 CDI
Motorr 2148 kubik me 204 hp
Blueefficiency
2010
203 000 km origjinale me te drejte kontrolli
Automatik
Model Europian i ardhur nga Italia
Body kitt i 2012 model C 63 AMG 507 edition
Timon AMG Line i 2016
Disqe R18 AMG
4 goma akull te reja para 235/40/18, mbrapa 255/35/18
Feneret model 2012 full led
Stopat mbrapa model 2012 full led
Bisht bagazhi
Marmita AMG model 2012
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Kamer parkimi mbrapa
Sensor shiu, sensor dritash
Pasqyra me palosje me vete erresim
Xhama te zinj origjinal (jo me qese)
Navi i madh me DVD,CD,MP3,AUX, Memory card, Bluetooth
Tapiceri lekure origjinale nga fabrika
Pedale alumini
Kilometrazh sport
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike.
Cmimi i diskutueshem nga afer

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 December 2023
Support Ukraine