Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 220

€7,900
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C220 AUTOMAT ELEGANC EKONOMIKE-MOTORR 2.2 NAFTE EKONOMIKE -KAMBIO AUTOMATIKE C\S-VITI 2010 -CLIMA 2 ZONALE -ABS -ESP-SRS-SENSOR SHIU-SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL-FENER INTELIGJENT -STOPA FULL LED -BAXHA XHAMI -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -FULL PROGRAM BORD PC -NAVIGATOR I VOGEL -SYSTEM GPS -TELEFON INTEGRUAR -SENDILJE ME NGROHJE -SENSOR PARKINGU -SYSTEM SOUD HI PERFOMANC -CD,DVD,MP3-SENDILJE ME LEVIZJE LEKTRIKE-XHAMA ELEKTRIK-PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT -CELES ME THITHIE -MODELI ELEGANCE -DISQE ALUMINI Cklass 2016-LETRA TE PAGUARA DERI GUSHT 2021-MJETI ESHTE NE GJENDJE SUPER TE MIRE TE GJITHA SHERBIMET E BERA RREGULLISHT -MJETI ESHTE SHUM EKONOMIK DHE SHUM KOMOD NE UDHETIM APO BRENDA NE QYTET -MUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL(JO NDERRIME KOK ME KOK) -CMIMI 7900€ -CEL 069 36 92 161

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 April 2021