Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 220

€7,000
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Mercedes - Benz model w204, c220 me nafte, automat (f1 ne timon), ne gjendje shum te mir si motorike dhe estetike, me te gjitha sherbiemt e bera ne kohe, letrat te prera ne Qershor 2022 dhe kolaudimi 2024.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 July 2022
Support Ukraine