Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 220

€7,200
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 5000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Benz C 220 Avantgarde naftë, viti i prodhimit 6/2009 Kambio AUTOMATIKE gjendja perfekte 204.000 km klima Tronic, radio CD aux bluetooth, Navigator, pilot automatik sedilje elektrike me ngrohje, sensor parkimi,sensor shiu xhama dhe pasqyra elektrike ganxhë rimorkimi,goma të reja, dogana e paguar gati për targa adresa Autostrada Fier-Lushnje km 5
Pranë mobileri Lili Bare
Çmimi 7200 euro

  • 069Show phone
  • Fier
  • 21 May 2023
Support Ukraine