Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€6,300
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik i ardhur nga Milano Itali përpara nje viti makina eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike kilometra origjinale me liber servisi xhama te zinj me certifikatë te paguar per 5 vjet kolaudim per dy vjet takst dhe siguracioni mbarojnë ne qeshor 2022 mundësi ndërrimi me makine me vlere me te vogel nr kontakti

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 7 May 2022