Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,700
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

.
🔸Mercedes Benz C Class🔸
.
🔹Motor 2.2 Nafte ⛽️.
🔹Avantgard.
🔹Viti 2008🗓 ®.
🔹Km 250.000📂®.
🔹Kambio AUTOMATIKE🕹.
🔹Euro4 (emetimi i gazrave).
‼️Cmimi 7700 euro‼️
_____________________________________________
Navigator Multifunksional,Klima,Sensore Drite dhe Shiu,Komanda ne timon,Pilot Automatik,Tapiceri Isofix,Gomat ne 90%,Xhamat E Zinj etj.
‼️Sapo Importuar nga Italia,me Doganë te Paguar, Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________

  • 069Show phone
  • Durres
  • 2 April 2024
Support Ukraine