Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,500
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Expired
3 months, 3 weeks ago
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet C Class 220 CDI Nafte Automat Elegance me Baxho Xhami e Sapoardhur Nga Franca ne gjendje shume te mire.
Cmimi: 7,500€ i diskutueshem

VIti i prodhimit - 2008
237 mije km origjinale me te drejte kontrolli
Karburanti: Naftë
Fuqia motorrike: 2.2
Elegance
E sapoardhur nga Franca me dogane te paguar
Kambio Automat +/-
Baxho xhami
Sensor parkimi
Xhama te zinj para + mbrapa
Pasqyra me palosje + elektronike
Disqe Alumini 17
Komanda ne timon
Pilot Automat
Xhama elektrike para/mbrapa
Navi
Sensor shiu / dritash
Radio,CD,MP3,AUX,Bluetooth
Klima AC me dy zona
Trekendesh Emergjence + Gome Rezerve + Ndihma Shpejt etj
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike & xhenerike, me te gjitha sherbimet e bera shume e paster si nga brenda dhe jashte, mundesi kontrolli tek mekaniku juaj i besuar ose ku te deshironi.
Cmimi: 7,500€ i diskutueshem

Vendndodhja: Arapaj, DURRES

Support Ukraine